JAK VYBRAT VHODNÝ PŘÍSTROJ
Na našich stránkách získáte základní informace o přístrojích na noční vidění a jejich členění do generací. Mezi nabízenými přístroji si můžete vybrat model, který Vám nejvíce vyhovuje. Podrobnější informace a rady Vám rádi poskytneme při telefonickém rozhovoru, popřípadě si dohodneme schůzku, předvedeme Vám celý sortiment v různých výkonových stupních a doporučíme nejvhodnější přístroj podle Vašich možností a potřeb. Přístroje Vám můžeme zaslat i na dobírku.
S přístrojem obdržíte: návod na použití, přepravní brašnu, baterie, fakturu a doklad o zaplacení, záruční list. U  přístrojů gen. 2+ a vyšších obdržíte doklad s naměřenými hodnotami výkonu zesilovače jasu.
Na všechny u nás zakoupené přístroje a doplňky ze zákona poskytujeme záruku 2 roky. Na pozáruční opravy je záruka 6 měsíců na opravenou závadu.
Z důvodu zrychlení opravy provádíme po dohodě s výrobci  záruční i pozáruční servis u nás. V případě závažnější poruchy zasíláme zesilovač jasu k výrobci, lhůta opravy se tím může prodloužit. Bude-li zřejmé, že závada na přístroji byla způsobena nesprávným zacházením (v rozporu s přiloženým návodem k použití) nebo neodborným zásahem do přístroje, nebude řešena jako reklamace a bude nárokována úhrada nákladů spojených s opravou.

OPRAVY
Po dohodě s Ruskou firmou Dedal provádíme opravy pouze na zboží zakoupené u nás. Přístroje se k nám dostávají prostřednictvím překupníků, kteří nabízejí zboží nejistého původu a kvality, prodávají přístroje s nižšími parametry se slabšími zesilovači jasu (zaplatíte přístroj s měničem XR 5 obdržíte přístroj o 70 tis. levnější s měničem DEP 0), nedodržují záruční podmínky a tím poškozují dobré jméno firmy. Tato situace se Dedalu nelíbí a nepřeje si, aby byly přístroje z takových zdrojů u nás opravovány.

UPOZORNĚNÍ

Přístroje na noční vidění jsou velmi složité a drahé zařízení, jejich opravu nelze zvládnout svépomocí. Proto zvažte zda přístroj koupit u oficiálního zástupce se zárukou a servisem od výrobce, nebo od překupníků zboží skládané, nejisté kvality a původu. Tito Vám při prodeji záruku přislíbí, ale bez přímého kontaktu na výrobce nejsou schopni dodržet zákonné podmínky a lhůty. Často nás zákazníci žádají o provedení opravy, jelikož jejich prodejce již není, nebo pokud jim opravu zajistí tak ve lhůtě mnoha měsíců a často si ji musí sami uhradit i v záruční době !

Všechny Námi dovážené přístroje z Běloruska, USA a Ruska dopravovány letecky přímo od výrobců, na základě obchodní smlouvy a jsou řádně procleny. Na přístroje 1 a 2+ gen. se nevztahují žádné dovozní omezení, jsou volně prodejné.
  POZOR!!!  Ze zákona o zbraních a střelivu jsou noktovizory vybaveny montáží pro připevnění na zbraně a mající charakter mířidel zakázaným doplňkem zbraní. Proto nedoporučujeme přístroje montovat na zbraně.