NAŠE FIRMA SE SPECIALIZUJE NA DOVOZ PŘÍSTROJŮ NOČNÍHO VIDĚNÍ, JAKO JEDINÍ JSME VÝHRADNÍ ZÁSTUPCI DVOU NEJVÝZNAMNĚJŠÍCH VÝROBCŮ V OBORU NOČNÍ TECHNIKY

Výhradní zastoupení Ruské společnosti DEDAL pro ČR a SK
VÝHRADNÍ zastoupení Běloruské společnosti
DIPOL pro ČR

Noční přístroje dodáváme v provedení: monokuláry s osnovou, zesilovače jasu k denním dalekohledům "násadky", pozorovací dalekohledy monokulární (jednooké) a binokulární (na dvě oči) s možností připevnění na hlavu, brýle, ozařovače a další doplňky. Vše máme skladem.

UPOZORNĚNÍ:

Přístroje na noční vidění jsou velmi složité a drahé zařízení, jejich opravu nelze zvládnout svépomocí. Proto je nutno zvážit zda přístroj koupím u oficiálního zástupce se zárukou a servisem od výrobce, nebo koupím od překupníků zboží nejisté kvality a původu. Tito Vám při prodeji záruku přislíbí, ale bez přímého kontaktu na výrobce nejsou schopni dodržet zákonné podmínky a lhůty. Velmi často nás takto podvedení lidé žádají o provedení opravy, jelikož jejich prodejce již není, nebo pokud jim opravu zajistí tak ve lhůtě mnoha měsíců a často si ji musí sami uhradit i v záruční době !!!!!!