NAŠE FIRMA SE SPECIALIZUJE NA DOVOZ PŘÍSTROJŮ NOČNÍHO VIDĚNÍ VŠECH TECHNOLOGIÍ, JSME VÝHRADNÍ ZÁSTUPCI DVOU VÝZNAMNÝCH VÝROBCŮ V OBORU NOČNÍ TECHNIKY

Výhradní zastoupení Ruské společnosti DEDAL pro ČR a SK
VÝHRADNÍ zastoupení Běloruské společnosti
DIPOL pro ČR


Noční přístroje dodáváme v technologiích- digitální, termovizní a s elektro-optickými zesilovači jasu v provedení: zaměřovače, zesilovače jasu k denním puškohledům "předsádky, zasádky", pozorovací dalekohledy mono a binoklulární (na jedno, dvě oči) s možností připevnění na hlavu, brýle, ozařovače a další doplňky.

UPOZORNĚNÍ:

Přístroje na noční vidění jsou velmi složité a drahé zařízení, jejich opravu nelze zvládnout svépomocí. Proto zvažte zda přístroj koupit u oficiálního zástupce se zárukou a servisem od výrobce, nebo od překupníků zboží skládané, nejisté kvality a původu. Tito Vám při prodeji záruku přislíbí, ale bez přímého kontaktu na výrobce nejsou schopni dodržet zákonné podmínky a lhůty. Často nás zákazníci žádají o provedení opravy, jelikož jejich prodejce již není, nebo pokud jim opravu zajistí tak ve lhůtě mnoha měsíců a často si ji musí sami uhradit i v záruční době !